Novi ciklus grupa u ponudi Savjetovališta

Dragi studenti FF-a,
Savjetovalište FF-a za studente nudi niz grupa koje bi vam trebale olakšati studiranje. Bilo da vas muči trema, da odlažete započinjanje pisanja diplomskog i seminarskog rada, da ste shvatili da strategije učenja koje koristite nisu najefikasnije ili vam treba pomoć u organizaciji vremena i zadataka. Za studente koji su pri kraju svog studija nudimo zanimljivu radionicu usmjerenu na strategije efikasnijeg traženja posla i samoprezentacije.
Nudimo sljedeće grupe:
Prijave za sve grupe se primaju na savjet@ffzg.hr uz naznaku imena grupe, ime i prezime, studijski smjer i godina studija, kontakt telefon/mobitel i e-mail adresu (za potvrdu uključenja u grupu).
Broj polaznika je ograničen – stoga se prijavite već danas!
Detaljnije informacije o grupama i terminima možete naći na stranici pojedine grupe.