Poziv na radionicu “Kako osmisliti i provesti istraživanje u svrhu izrade seminarskog/diplomskog rada”

Dragi studenti,

pozivamo vas na radionicu “Kako osmisliti i provesti istraživanje u svrhu izrade seminarskog/diplomskog rada”, koju izvode asistentice s Odsjeka za psihologiju. Kroz kratka predavanja, praktične vježbe i rad u manjim grupama dobit ćete osnovne smjernice i poticaj za uspješno provođenje znanstvenih istraživanja.

Radionica je namijenjena svim studentima koji ne znaju odakle bi krenuli i na koji način pristupili istraživanju kojeg trebaju osmisliti i/ili provesti u sklopu svog studija. Radionica je za sve studente FFZG besplatna, a prednost prilikom prijave imat će studenti  diplomskih studija s obzirom da će se od njih u bliskoj budućnosti očekivati izrada završnog rada.

Vrijeme održavanja: 24.9.2015. od 9:00 do 13:00 i 25. 9.2015. od 9:00 do 16:00.

Mjesto održavanja: Konferencijska dvorana Knjižnice FFZG.

Prijave se primaju do 11.09.2015. na mparmac@ffzg.hr, a trebaju sadržavati ime i prezime, studijski smjer i godinu studija, kontakt telefon/mobitel i e-mail adresu (za potvrdu uključenja u grupu).

Prijavite se već danas jer broj polaznika je ograničen!