Radionica „Kako postati uspješniji student“

Jeste li se zapitali zašto nikako ne možete naučiti neko gradivo i što radite pogrešno? Pomislite li ponekad zašto netko uspijeva učiti s lakoćom, a vama mrak pada na oči kada pomislite na učenje? Događa li vam se da prije nego što krenete učiti uočite kako bi trebalo počistiti stan, pogledati samo još jednu stvar na netu, nazvati bližu i dalju rodbinu ili prijatelje? Želite naučiti kako to promijeniti, saznati koji stil učenja vama najbolje odgovara i kako se najefikasnije uči? Prijavite se za radionicu „Kako postati uspješniji student“ te saznajte odgovore na ova i brojna druga pitanja o problemima koji vam zadaju muke u učenju.

Radionice će se održavati srijedom od 14 do 16 sati u podrumskom prostoru Savjetovališta (uz lift trakta C): 22. i 29.4. te 6.5.2015.

Prijave se primaju do 20.04.2015. na savjet@ffzg.hr uz naznaku STUDENT, ime i prezime, studijski smjer i godina studija, kontakt telefon/mobitel i e-mail adresu (za potvrdu uključenja u grupu).

Iskoristite ovu priliku kao korisnu pripremu za nadolazeće ispite!!!